Pogotowie akumulatorowe - Gestor

Pogotowie akumulatorowe Gestor we Wrocławiu

Gestor to jeden z najbardziej cenionych w Polsce sklepów, którego klienci mogą nabyć w nim nowoczesne, w pełni sprawne i atrakcyjne cenowo akumulatory. Różnorodność naszej oferty sprawia, że każda osoba jest w stanie znaleźć dla siebie model urządzenia adekwatny do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców stolicy Dolnego Śląska, w której znajdują się nasze sklepy, postanowiliśmy uruchomić pogotowie akumulatorowe Wrocław i jego mieszkańcy potrzebują tego typu usługi, dlatego oferujemy skorzystanie z niej.

Dzwoń, kiedy tylko chcesz. Jesteśmy dla Ciebie!

Akumulator samochodowy jest niezbędnym urządzeniem w każdym samochodzie – ale musi być sprawny i zapewniać uruchomienie pojazdu w każdej chwili. Jednak czasem akumulator odmawia posłuszeństwa – przyczyn może być wiele. Jedną z nich jest często rozładowanie akumulatora  z powodu awarii instalacji elektrycznej w samochodzie, pozostawienie przez użytkownika samochodu z włączonymi światłami, niedomknięcie drzwi lub klapy bagażnika (niewyłączone oświetlenie wnętrza), a coraz częściej ostatnio nieużywanie samochodu przez dłuższy czas. Osobnym problemem jest naturalne zużycie akumulator a po kilku latach pracy.
W każdej z tych sytuacji służymy pomocą.
Nasza oferta to bezpłatna dostawa akumulatora do klienta.
Dostawa akumulatora 7 dni w tygodniu oferowana przez Gestor to zatem usługa, skorzystanie z której w tego typu sytuacjach często stanowi konieczność. Będąc w stanie dojechać do każdego zakątka miasta, niesiemy pomoc osobom zmuszonym dostać się jak najprędzej do pracy lub w jakiekolwiek inne miejsce, dostarczając im pod wskazany adres nowy, sprawny akumulator. Dzięki temu przymusowy postój trwa niezbyt długo, a klient może cieszyć się z ponownego uruchomienia auta, wózka inwalidzkiego motocykla lub innego urządzenia, którego praca wymaga sprawnego akumulatora.
Dzwoń pod numer 691 700 139

Szybko dojeżdżamy na miejsce i naprawiamy awarię

Wymiana akumulatora z dojazdem we Wrocławiu w wykonaniu pracowników Gestor cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców również z tego względu, że można skorzystać z niej każdego dnia (również w wolne od pracy!) i bez względu na godzinę, którą wskazuje zegar. Zawsze czekamy w pogotowiu, by w razie wystąpienia awarii móc szybko znaleźć się w danym miejscu, nie tylko dostarczając klientowi odpowiedni sprzęt, ale też dokonując jego montażu, co ułatwia nam posiadanie zawsze pod ręką niezbędnych do tego narzędzi.

Pogotowie akumulatorowe Gestor – ostatnia deska ratunku w kryzysowej sytuacji

Dostawa akumulatorów 7 dni w tygodniu to również świetne rozwiązanie problemów dla osób, których pojazdy odmawiają posłuszeństwa przede wszystkim w niedziele. Wówczas, jak wiadomo, większość sklepów jest nieczynna, co sprawia, że z udaniem się do jednego z nich trzeba poczekać do poniedziałku. Nie posiadając sprawnego samochodu, mało kto może sobie jednak pozwolić na to, co sprawia, że koniecznością jest poszukiwanie na pewien okres maszyny zastępczej, co wiąże się jednak często z dodatkowymi kosztami. Aby więc nie musieć sięgać głębiej do kieszeni, zdecydowanie lepszym pomysłem jest skontaktować się z nami – sklepem Gestor, byśmy mogli dokonać szybkiej i niedrogiej wymiany akumulatorów, do czego zachęca również pokaźna liczba modeli składających się na asortyment, którym dysponujemy. To ona sprawia bowiem, że dobranie artykułu kompatybilnego z unieruchomionym pojazdem nie stanowi żadnego problemu.