Pogotowie akumulatorowe - Gestor

Pogotowie akumulatorowe Gestor 24/7 we Wrocławiu

Gestor to jeden z najbardziej cenionych w Polsce sklepów, którego klienci mogą nabyć w nim nowoczesne, w pełni sprawne i atrakcyjne cenowo akumulatory. Różnorodność naszej oferty sprawia, że każda osoba jest w stanie znaleźć dla siebie model urządzenia adekwatny do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców stolicy Dolnego Śląska, w której znajdują się nasze sklepy, postanowiliśmy uruchomić pogotowie akumulatorowe. Wrocław i jego mieszkańcy potrzebują tego typu usługi, dlatego oferujemy skorzystanie z niej.

Dzwoń, kiedy tylko chcesz. Jesteśmy dla Ciebie!

Akumulatory samochodowe oraz wykorzystywane w innego rodzaju maszynach, których nabycie oferujemy są w stanie działać niezawodnie przez długi czas, lecz nie wszyscy pamiętają o ich ładowaniu. W związku z tym nierzadko zdarza się, że dany pojazd odmawia posłuszeństwa, a jego właściciel nie ma przy sobie zapasowego urządzenia, by po jego zamontowaniu mógł uruchomić maszynę. Dostawa akumulatora 24/7 oferowana przez Gestor to zatem usługa, skorzystanie z której w tego typu sytuacji często stanowi konieczność. Będąc w stanie dojechać do każdego zakątka miasta, niesiemy pomoc osobom zmuszonym koniecznie dostać się jak najprędzej do pracy lub w jakiekolwiek inne miejsce, dostarczając im po wskazany adres zastępcze urządzenie. Dzięki temu przymusowy postój nie trwa zbyt długo, a klient może cieszyć się z ponownego uruchomienia auta, wózka inwalidzkiego, przyczepy campingowej lub innego pojazdu.

Szybko dojeżdżamy na miejsce i naprawiamy awarię

Wymiana akumulatora z dojazdem we Wrocławiu w wykonaniu pracowników Gestor cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców również z tego względu, że można skorzystać z niej każdego dnia (również w wolne od pracy!) i bez względu na godzinę, którą wskazuje zegar. Zawsze czekamy w pogotowiu, by w razie wystąpienia awarii móc szybko znaleźć się w danym miejscu, nie tylko dostarczając klientowi odpowiedni sprzęt, ale też dokonując jego montażu, co ułatwia nam posiadanie zawsze pod ręką niezbędnych do tego narzędzi.

Pogotowie akumulatorowe Gestor – ostatnia deska ratunku w kryzysowej sytuacji

Dostawa akumulatorów 7 dni w tygodniu to również świetne rozwiązanie problemów dla osób, których pojazdy odmawiają posłuszeństwa przede wszystkim w niedziele. Wówczas, jak wiadomo, większość sklepów jest nieczynna, co sprawia, że z udaniem się do jednego z nich trzeba poczekać do poniedziałku. Nie posiadając sprawnego samochodu, mało kto może sobie jednak pozwolić na to, co sprawia, że koniecznością jest poszukiwanie na pewien okres maszyny zastępczej, co wiąże się jednak często z dodatkowymi kosztami. Aby więc nie musieć sięgać głębiej do kieszeni, zdecydowanie lepszym pomysłem jest skontaktować się z nami – sklepem Gestor, byśmy mogli dokonać szybkiej i niedrogiej wymiany akumulatorów, do czego zachęca również pokaźna liczba modeli składających się na asortyment, którym dysponujemy. To ona sprawia bowiem, że dobranie artykułu kompatybilnego z unieruchomionym pojazdem nie stanowi żadnego problemu.