Akumulatory do samochodów ciężarowych - Gestor

Akumulatory do samochodów ciężarowych

Akumulatory do samochodów ciężarowych widniejące w ofercie Gestor charakteryzują się niezawodnym działaniem, za sprawą którego uruchomienie samochodu nie stanowi żadnego problemu w chwili, gdy z różnych przyczyn silnik spalinowy ulegnie wyłączeniu. Będąc urządzeniami magazynującymi znaczną ilość energii elektrycznej prądu o stałym natężeniu, są one szczególnie przydatne w okresie jesienno-zimowym, kiedy rano auto odmawia posłuszeństwa ze względu na jego – określane potocznie – zamarznięcie. Aby wystąpienie tego typu problemów nie skutkowało niemożnością pokonania kolejnych etapów trasy za pomocą samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów polecamy zakup akumulatorów do ciężarowych pojazdów, produkowanych przez ZAP (Zakłady Akumulatorowe Piastów), dostępnych w atrakcyjnych cenach i w różnych odsłonach.

Akumulatory produkowane w ZAP

Swoim klientom oferujemy przede wszystkim nabycie akumulatorów do samochodów ciężarowych o napięciu 12V.  Jednym z nich jest model ZAP 225Ah Carbon Truck o pojemności 225Ah i prądzie rozruchowym 1200A. Jest to nowa konstrukcja wykonana w technologii EFB (Enhanced Flooded Battery) przeznaczona do pracy w trudnych warunkach, wymagających większego poboru prądu. Akumulator ten jest odporny na wibracje, posiada bardzo dużą trwałość cykliczną i ma znacznie dłuższą żywotność niż inne tego typu akumulatory wykonane w technologii tradycyjnej.

Różnorodność oferty przygotowanej przez Gestor sprawia, że adekwatne do potrzeb swoich samochodów ciężarowych, autobusów,  maszyn budowlanych i pojazdów specjalistycznych klienci znajdą też inne produkty. Wśród nich dużą popularnością cieszą się m.in. akumulatory ciężarowe ZAP 225Ah o prądzie rozruchowym 1150A przeznaczone m.in. do autobusów, TIR-ów i kombajnów.  Jest też grupa akumulatorów do ciągników rolniczych o napięciu 6V i pojemnościach 165Ah, 190Ah i 215Ah.  Zachęcamy więc do skorzystania z oferty Gestor – dostawcy akumulatorów ciężarowych we Wrocławiu.

Wszystkie akumulatory oferowane w naszych sklepach mają 24-miesięczną gwarancję producenta oraz zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

NASZE SKLEPY

Miasto Wrocław
dostawa na telefon
tel. 691 700 139

ul. Kościuszki 140
50-439 Wrocław
tel. 71 341 84 74

ul. Cybulskiego 6
50-206 Wrocław
tel. 71 328-76-24