Akumulatory przemysłowe (AGM i żelowe) - Gestor

Akumulatory przemysłowe (AGM i żelowe)

Akumulatory przemysłowe z oferty firmy Gestor we Wrocławiu znalazło dla siebie już wielu nabywców, którzy postanowili skorzystać z naszych usług. Zachęcamy także wszystkich pozostałych mieszkańców stolicy Dolnego Śląska (i nie tylko) do osobistego przekonania się o ich wysokiej jakości wykonania i bezawaryjnym działaniu nawet po upływie kilku lat od dokonania zakupu.

Bezawaryjne, wydajne i bezpieczne w użyciu akumulatory przemysłowe w różnych odsłonach

W ofercie przygotowanej z myślą o naszych klientach znajdują się akumulatory przemysłowe o różnej pojemności, wartości napięcia oraz przeznaczeniu. Najczęściej osoby dokonujące ich zakupu stosują je jako żródło zasilania silników elektrycznych w pojazdach elektrycznych (wózki inwalidzkie, skutery elektryczne, maszyny sprzątające, roboty specjalistyczne) oraz jako zasilacze do różnych urządzeń  (instalacje alarmowe, centrale telefoniczne, siłownie telekomunikacyjne, kasy fiskalne, zasilacze bezprzerwowe UPS, oświetlenie awaryjne).
Są to akumulatory wykonane w technologii AGM lub żelowej – są bezobsługowe, niewylewne, posiadają długą żywotność.
Zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółową specyfiką proponowanych artykułów, zapewniając przy tym, że każdy z nich ma wysoką jakość wykonania i jest bezpieczny w użyciu. Wyposażone w oferowane w tym miejscu akumulatory przemysłowe urządzenia charakteryzuje działanie na wysokim poziomie wydajności, co w zdecydowanie dużym stopniu wpływa na ich ogólną atrakcyjność oraz stale wzrastającą popularność.

Wszystkie akumulatory oferowane w naszych sklepach mają 24-miesięczną gwarancję producenta oraz zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

NASZE SKLEPY

Miasto Wrocław
dostawa na telefon
tel. 691 700 139

ul. Kościuszki 140
50-439 Wrocław
tel. 71 341 84 74

ul. Cybulskiego 6
50-206 Wrocław
tel. 71 328-76-24