Akumulatory przemysłowe - Gestor

Akumulatory przemysłowe

Akumulatory przemysłowe z oferty sklepu Gestor we Wrocławiu znalazło dla siebie już wielu nabywców, którzy postanowili skorzystać z naszych usług. Zachęcamy także wszystkich pozostałych mieszkańców stolicy Dolnego Śląska (i nie tylko) do osobistego przekonania się o ich wysokiej jakości wykonania, dużej pojemności i bezawaryjnym działaniu nawet po upływie kilku lat od dokonania zakupu poszczególnych urządzeń. Akumulatory przemysłowe przez nas dystrybuowane, jak głosi prawo, powinny być wykorzystywane wyłącznie w celach zawodowych – przemysłowych lub instalowane w pojazdach napędzanych prądem. Jeśli myślisz o ich nabyciu i zastosowaniu w powyższych celach, Gestor czekamy na Ciebie z otwartymi… drzwiami.

Bezawaryjne, wydajne i bezpieczne w użyciu akumulatory przemysłowe w różnych odsłonach

W ofercie przygotowanej z myślą o naszych klientach znajdują się akumulatory i baterie przemysłowe o różnej pojemności, wartości napięcia oraz przeznaczeniu. Najczęściej osoby dokonujące ich zakupu stosują je jako elementy kas fiskalnych, zasilaczy bezprzewodowych w stacjach bazowych i przekaźnikowych, a także w wielu innych urządzeniach. Z względu na zastosowanie w procesie akumulatorów przemysłowych litowo-jonowych produkcji najwyższej klasy materiałów i nowoczesnych technologii są one w stanie prawidłowo pełnić swoją rolę, nie sprawiając problemu podczas dokonywania ich demontażu, gdy ulegną zużyciu. Zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółową specyfiką proponowanych artykułów, wykonanych przez cenionych na rynku producentów, zapewniając przy tym, że każdy z nich jest bezpieczny w użyciu i nie ulega w łatwy sposób zniszczeniu pod wpływem wysokich temperatur oraz innych, niepożądanych, zjawisk. Wyposażone w oferowane w tym miejscu akumulatory przemysłowe urządzenia charakteryzuje działanie na wysokim poziomie wydajności, co w zdecydowanie największym stopniu wpływa na ich ogólną atrakcyjność oraz stale wzrastającą popularność.

Wszystkie akumulatory oferowane w naszych sklepach mają 24-miesięczną gwarancję producenta oraz zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

NASZE SKLEPY

Miasto Wrocław
dostawa na telefon
tel. 691 700 139

ul. Kościuszki 140
50-439 Wrocław
tel. 71 341 84 74

ul. Cybulskiego 6
50-206 Wrocław
tel. 71 328-76-24