Akumulatory do samochodów osobowych - Gestor

Akumulatory do samochodów osobowych

Akumulatory do samochodów osobowych proponowane przez Gestor stanowią najlepszą gwarancję każdorazowego uruchomienia pojazdu niezależnie od warunków, w których przyjdzie czynić to ich właścicielom. Ich wykorzystanie w aucie jest niezbędne szczególnie zimą, kiedy to mroźne noce bardzo często skutkują występowaniem rankiem problemów z działaniem silnika spalinowego. Akumulatory do samochodu widniejące w naszej ofercie sprawią, że niskie temperatury przestaną spędzać sen z powiek osobom, które zmuszone są docierać do pracy lub w jakiekolwiek inne miejsce swoim samochodem. Zachęcamy zatem do poznania szczegółowej specyfiki dystrybuowanych przez Gestor produktów  pochodzących od najlepszych producentów.

Oferujemy akumulatory marki ZAP Piastów, Varta oraz wiele innych

Jak wybrać akumulator do samochodu? Na to pytanie i wiele innych, związanych z motoryzacją, jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi po skontaktowaniu się z nami, co wszystkim gorąco polecamy. Bazując na własnej wiedzy oraz dużemu doświadczeniu (32 lata w branży), jesteśmy w stanie bardzo szybko orzec, który z dostępnych w naszym sklepie modeli okaże się dla danego pojazdu najkorzystniejszy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że trafnym wyborem okażą się polskie akumulatory ZAP Piastów o pojemnościach od 38Ah do 100Ah o doskonałych parametrach technicznych i niezawodnym działaniu. Ponadto oferujemy niemieckie akumulatory Varta o pojemnościach od 40Ah do 110Ah.
Dokonanie zakupu jednego z proponowanych przez Gestor produktów jest opłacalne także z tego powodu, iż przy jego dokonywaniu klient otrzymuje dwuletnią gwarancję producenta oraz serwis firmy Gestor. W przypadku reklamacji akumulatora i konieczności jego pozostawienia w sklepie zapewniamy akumulator zastępczy. Przekonaj się o tym osobiście, odwiedzając nasz sklep Gestor, oferujący najlepsze akumulatory samochodowe we Wrocławiu.

Wszystkie akumulatory oferowane w naszych sklepach mają 24-miesięczną gwarancję producenta oraz zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

NASZE SKLEPY

Miasto Wrocław
dostawa na telefon
tel. 691 700 139

ul. Kościuszki 140
50-439 Wrocław
tel. 71 341 84 74

ul. Cybulskiego 6
50-206 Wrocław
tel. 71 328-76-24