Akumulatory do samochodów osobowych - Gestor

Akumulatory do samochodów osobowych

Akumulatory do samochodów osobowych (i nie tylko) proponowane przez Gestor stanowią najlepszą gwarancję każdorazowego uruchomienia pojazdu niezależnie od warunków, w których przyjdzie czynić to ich właścicielom. Ich wykorzystanie w aucie jest niezbędne szczególnie zimą, kiedy to mroźne noce bardzo często skutkują występowaniem rankiem problemów z działaniem silnika spalinowego. Akumulatory do samochodu widniejące w naszej ofercie sprawią, że niskie temperatury przestaną spędzać sen z powiek osobom, które zmuszone są docierać do pracy lub w jakiekolwiek inne miejsce swoim samochodem. Zachęcamy zatem do poznania szczegółowej specyfiki dystrybuowanych przez Gestor urządzeń pochodzących od najlepszych producentów.

Oferujemy akumulatory marki Varta oraz wiele innych

Jak wybrać akumulator do samochodu? Na to pytanie i wiele innych, związanych z motoryzacją, jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi po skontaktowaniu się z nami, co wszystkim gorąco polecamy. Bazując na własnej wiedzy oraz dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie bardzo szybko orzec, który z dostępnych w naszym sklepie modeli okaże się dla danego pojazdu najkorzystniejszy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że trafnym wyborem okażą się akumulatory Marine Sznajder 100 Ah o dużej pojemności, niezawodnym działaniu oraz wysokim stopniu odporności na wysokie temperatury. Ponadto oferujemy, w równie korzystnej cenie, sprzęt m.in. takich marek, jak ZAP oraz Varta.

Dokonanie zakupu jednego z dystrybuowanych w Gestor urządzeń jest opłacalne także z tego powodu, iż przy jego dokonywaniu klient otrzymuje dwuletnią gwarancję. Z tego względu polecamy wszystkim posiadaczom aut akumulatory do samochodów Varta oraz wszystkie pozostałe, które podczas działania nie generują irytujących drgań oraz hałasu, w wyniku czego korzystanie z czterokołowców stanowi przyjemność samą w sobie. Przekonaj się o tym osobiście, odwiedzając nasz sklep Gestor, oferujący najlepsze akumulatory samochodowe we Wrocławiu.

Wszystkie akumulatory oferowane w naszych sklepach mają 24-miesięczną gwarancję producenta oraz zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

NASZE SKLEPY

Miasto Wrocław
dostawa na telefon
tel. 691 700 139

ul. Kościuszki 140
50-439 Wrocław
tel. 71 341 84 74

ul. Cybulskiego 6
50-206 Wrocław
tel. 71 328-76-24