O FIRMIE - Gestor

O FIRMIE

GESTOR oferuje najlepszej jakości akumulatory samochodowe, motocyklowe, przemysłowe (AGM, żelowe) i baterie trakcyjne. Posiadamy największy wybór akumulatorów we Wrocławiu. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem największej polskiej fabryki akumulatorów – ZAP Sznajder Batterien SA w Piastowie.  ZAP (Zakłady Akumulatorowe Piastów) założone w 1925 roku obchodzą w tym roku 97 lat działalności.

Certyfikat IBK

</ br></ br>
Przedsiębiorstwo Godne Zaufania to program Instytutu Badań Konsumenta kierowany do przedsiębiorców, którzy w swojej działalności kierują się dobrem pracownika i klienta oraz świadczą usługi na najwyższym poziomie.
Po pozytywnej weryfikacji dokonanej przez ekspertów Instytutu Badań Konsumenckich wśród Klientów, Konsumentów, Państwa firma w tym roku została wyróżniona Prestiżowym certyfikatem ,,Przedsiębiorstwo Godne Zaufania” jest to wyróżnienie Konsumenta. Projekt w tym roku jest współfinansowany przez Unię Europejską i ma na celu wyróżnić po kilka firm z danej branży na terenie województwa. Program „Przedsiębiorstwo Godne Zaufania” ma na celu wyróżnienie firm, które poprzez swoją działalność krzewią etykę w biznesie oraz kierują się dobrem klienta. Wyróżnione przedsiębiorstwo certyfikatem „Przedsiębiorstwo Godne Zaufania”, postrzegane jest, jako rzetelne i świadczące usługi na najwyższym poziomie. Ocena wystawiana jest na podstawie przeprowadzonych badań i analiz opinii publicznej.

AKUMULATORY NA TELEFON

Dostawa akumulatorów samochodowych na terenie Wrocławia

  • 7 dni w tygodniu
  • Montaż na życzenie

NASZE SKLEPY

Miasto Wrocław
dostawa na telefon
tel. 691 700 139

ul. Kościuszki 140
50-439 Wrocław
tel. 71 341-84-74

ul. Cybulskiego 6
50-206 Wrocław
tel. 71 328-76-24

Wszystkie akumulatory oferowane w naszych sklepach mają 24-miesięczną gwarancję producenta oraz zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.