Akumulatory motocyklowe - Gestor

Akumulatory motocyklowe

Akumulatory do motocykli składające się na asortyment sklepu Gestor charakteryzuje wysoka jakość wykonania pod każdym względem, przekładająca się w znacznym stopniu na ich wydajne działanie nawet po wielu latach od dokonania zakupu wybranego modelu. Różnorodność naszej oferty sprawia, że odpowiadający swoim potrzebom (a właściwie maszyn przez siebie posiadanych) sprzęt znajdą wszyscy miłośnicy jednośladów.

Największym powodzeniem niezmiennie cieszą się jednak akumulatory motocyklowe żelowe, na co wpływa fakt, iż ich konstrukcja zapobiega wyciekom elektrolitu, a także gwarantuje wysoki stopień odporności na skutki występowania wysokich temperatur, wstrząsów i wielu innych efektów. Zachęcamy więc wszystkich posiadaczy dwukołowych pojazdów do odwiedzenia naszego sklepu.

Szeroki wybór akumulatorów do motocykli o różnych parametrach

Korzystając z usług Gestor – sklepu z akumulatorami motocyklowymi we Wrocławiu – nasi klienci stają przed szansą nabycia w atrakcyjnej cenie urządzeń o różnych parametrach, pochodzących od renomowanych producentów. Różnią się one między sobą przede wszystkim pod kątem wartości prądu rozruchowego, napięcia, a także pojemności. Oferujemy bowiem nabycie akumulatorów 12 V 10 Ah, 12 V 12 Ah, 12 V 14 Ah, a także cały szereg innych wyrobów. Każdy z nich wykonany został przy użyciu nowoczesnych technologii, doskonałej jakości tworzyw oraz z dbałością o uzyskanie wymiarów zapewniających bezproblemowe dokonywanie ich montażu wewnątrz jednośladów różnego typu.

Cechy te sprawiają, że poszukujący akumulatorów motocyklowych we Wrocławiu zwolennicy podróżowania na dwóch kółkach prędzej czy później trafiają do nas, ceniąc sobie nasze, stojące na bardzo wysokim poziomie, usługi. Skorzystanie z nich niesie za sobą możliwość otrzymania najnowszych akumulatorów pochodzących wprost z fabryk producentów z nami współpracujących, nie zaś z maszyn powypadkowych lub z innych powodów niezdolnych do korzystania z nich na drodze. Jest to kolejny powód skłaniający ku zainteresowaniu się działalnością Gestor.

Wszystkie akumulatory oferowane w naszych sklepach mają 24-miesięczną gwarancję producenta oraz zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

NASZE SKLEPY

Miasto Wrocław
dostawa na telefon
tel. 691 700 139

ul. Kościuszki 140
50-439 Wrocław
tel. 71 341 84 74

ul. Cybulskiego 6
50-206 Wrocław
tel. 71 328-76-24