Prostowniki i ładowarki - Gestor

Prostowniki i ładowarki

Prostowniki do akumulatorów oferowane przez sklep Gestor to urządzenia, które w łatwy i sprawny sposób umożliwiają dokonywanie zmiany wartości napięcia przemiennego. Stosowane są one przede wszystkim w przemyśle energetycznym, ale też m.in. w galwanotechnice. Z racji tego, że w ofercie przez nas przygotowanej widnieją różne modele prostowników samochodowych z rozruchem, zachęcamy do zapoznania się z nią w celu odnalezienia artykułu w największym stopniu odpowiadającego Twoim potrzebom. Warto w tym miejscu zauważyć, że nie stanowi to żadnego problemu, ponieważ proponujemy nabycie sprzętu o niejednolitym napięciu oraz pojemności, pochodzące z fabryk najlepszych producentów. Ich zalety stanowią również łatwość obsługi oraz wieloletnie bezawaryjne działanie na wysokim poziomie wydajności.

Proste i szybkie ładowanie akumulatorów z wykorzystaniem prostowników

Na asortyment sklepu Gestor składają się nowoczesne ładowarki do akumulatorów oraz prostowniki do samochodów, wykonane przy użyciu materiałów gwarantujących ich prawidłowe działanie nawet w szczególnie wymagających warunkach. Dzięki nim uruchamianie oraz wykorzystanie zarówno w pracy, jak i poza nią maszyn napędzanych prądem nie sprawia kłopotów, pozwalając cieszyć się nabywcom proponowanych urządzeń uzyskiwaniem napięcia prądu znamionowego o różnej wartości.

Szczególnym zainteresowanie wśród naszych klientów cieszą się zwłaszcza prostowniki do ładowania akumulatorów AGM, stanowiące najlepszy sposób na przywrócenie ich do stanu używalności, gdy ulegną one niespodziewanemu rozładowaniu. Ważną cechą opisywanych urządzeń jest także ich nieduża waga, ułatwiająca przenoszenie wyrobów, a także zabezpieczenia chroniące przed powstawaniem zwarć oraz zjawiska przegrzania transformatora. Atuty te powodują, że prostowniki akumulatorowe, którymi dysponujemy, są obecnie wykorzystywane przez klientów nie tylko z Wrocławia, ale też innych części Polski, pozwalając im samoczynnie dokonywać ładowania akumulatorów ołowiowo-kwasowych i innego rodzaju sprzętu.

Wszystkie akumulatory oferowane w naszych sklepach mają 24-miesięczną gwarancję producenta oraz zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

NASZE SKLEPY

Miasto Wrocław
dostawa na telefon
tel. 691 700 139

ul. Kościuszki 140
50-439 Wrocław
tel. 71 341 84 74

ul. Cybulskiego 6
50-206 Wrocław
tel. 71 328-76-24