Prostowniki i ładowarki - Gestor

Prostowniki i ładowarki

Prostowniki do akumulatorów rozruchowych oferowane przez sklep Gestor to urządzenia przeznaczone do ładowania akumulatorów rozruchowych kwasowo-ołowiowych,  które w łatwy sposób umożliwiają naładowanie rozładowanego akumulatora w sposób automatyczny – bez potrzeby kontrolowania przebiegu ładowania.  Należy jedynie dobrać odpowiedni prostownik do pojemności i napięcia ładowanego akumulatora.
Ładowarki do akumulatorów AGM i żelowych są wykonane na napięcia 6V i 12V i przeznaczone do akumulatorów o pojemnościach od 1,5Ah do 120Ah.
Z racji tego, że w ofercie przez nas przygotowanej widnieją różne modele prostowników i ładowarek zachęcamy do zapoznania się z nią w celu odnalezienia artykułu w największym stopniu odpowiadającego Twoim potrzebom.  Ich zalety stanowią również łatwość obsługi oraz wieloletnie bezawaryjne działanie na wysokim poziomie wydajności.
W naszej ofercie są również urządzenia rozruchowe do samochodów o nazwie BOOSTER, które pomagają szybko uruchomić każdy silnik, szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych.

Proste i szybkie ładowanie akumulatorów z wykorzystaniem prostowników

Na asortyment sklepu Gestor składają się nowoczesne ładowarki do akumulatorów AGM i żelowych oraz prostowniki do akumulatorów samochodowych, jak również urządzenia rozruchowe przenośne typu BOOSTER. Urządzenia te  wykonane są w nowoczesnej technologii gwarantującej niezawodność i trwałość, posiadają przystępne ceny i gwarancję producenta. Każdy właściciel samochodu powinien posiadać odpowiedni prostownik do akumulatora znajdującego się w jego samochodzie, którym można będzie podładować akumulator przypadkowo rozładowany (pozostawienie włączonych świateł, otwarty bagażnik, włączone radio itp).

 

Wszystkie akumulatory oferowane w naszych sklepach mają 24-miesięczną gwarancję producenta oraz zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

NASZE SKLEPY

Miasto Wrocław
dostawa na telefon
tel. 691 700 139

ul. Kościuszki 140
50-439 Wrocław
tel. 71 341 84 74

ul. Cybulskiego 6
50-206 Wrocław
tel. 71 328-76-24