Akumulatory Start-Stop - Gestor

Akumulatory Start-Stop

Akumulatory Start-Stop, możliwe do nabycia w sklepie Gestor, stanowią grupę produktów, która coraz częściej stanowi obiekt zainteresowania kierowców. Charakterystyczny dla opisywanych urządzeń system działania niesie bowiem za sobą wiele zalet, w postaci m.in. zmniejszenia (od kilku do kilkunastu procent) poziomu zużycia paliwa czy redukcji CO2. Uzyskanie tego typu efektów jest jak najbardziej możliwe ze względu na fakt, iż akumulatory do Start-Stop przyczyniają się do gaśnięcia silnika zaraz po zatrzymaniu samochodu, np. kiedy jego kierowca musi odczekać kilka chwil w bezruchu na skrzyżowaniu, czekając aż zapali się zielone światło. Dzięki spadkowi obrotów silnika i auto zużywa znacznie mniej paliwa niż pojazdy korzystające z tradycyjnych akumulatorów.

Akumulatory zmniejszające zużycie paliwa i redukujące ilość wytwarzanego CO2

Wyżej opisana zasada działania akumulatorów Start-Stop oraz zalety z niej wynikające powodują, że kolejni Klienci naszego sklepu decydują się dokonać ich zakupu. Chcąc rzadziej odwiedzać stację paliw, a także zadbać o stan środowiska naturalnego nasi Klienci decydują się nabyć oferowane przez Gestor akumulatory Start-Stop wykonane w technologii EFB lub AGM: ZAP CARBON EFB, VARTA EFB,  ZAP AGM SPECIAL, VARTA SILVER AGM  – zapewniają one bezproblemowe działanie za sprawą swoich wysokich parametrów rozruchowych oraz wielokrotnie większej żywotności w stosunku do akumulatorów tradycyjnych.
Przykładowo akumulator ZAP 80Ah Carbon stosowany w nowszych modelach Forda z systemem Start-Stop  (Focus, Mondeo, Kuga) wykonany jest w technologii EFB i doskonale sprawdza się w eksploatacji jako akumulator klasy premium.
Zalety te posiadają jednak także pozostałe akumulatory Start-Stop z oferty Gestor.

Wszystkie akumulatory oferowane w naszych sklepach mają 24-miesięczną gwarancję producenta oraz zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

NASZE SKLEPY

Miasto Wrocław
dostawa na telefon
tel. 691 700 139

ul. Kościuszki 140
50-439 Wrocław
tel. 71 341 84 74

ul. Cybulskiego 6
50-206 Wrocław
tel. 71 328-76-24