Akumulatory i baterie trakcyjne - Gestor

Akumulatory i baterie trakcyjne

Baterie trakcyjne stanowią odmianę akumulatorów, które na ogół są wykorzystywane do nawet całodobowego zasilania energią poszczególnych maszyn. Mogą nimi być m.in. wózki widłowe, zamiatarki podłogowe stacje energetyczne. By działały jak najbardziej wydajnie, muszą być wykonane z odpowiednio wysokiej jakości materiałów oraz posiadać zadowalającą pojemność. Cech tych trudno odmówić akumulatorom trakcyjnym żelowym, które swoim klientom oferuje sklep Gestor. W jego ofercie znajdziesz wyłącznie przetestowane wcześniej artykuły, charakteryzujące się brakiem generowania wibracji, szybkim ładowaniem oraz niewielkim stopniem zużycia wody destylowanej. Z tego powodu polecamy wszystkim nasze usługi, zachęcając do poznania szczegółowej specyfiki proponowanych modeli.

Wózki widłowe oraz inne maszyny napędzane bateriami trakcyjnymi

Baterie trakcyjne są obecnie powszechnie wykorzystywane głównie ze względu na ich łatwą dostępność w sklepie Gestor we Wrocławiu. Nasi klienci stają ponadto przed szansą nabycia dokładnie takich urządzeń, które w największym stopniu będą odpowiadać ich potrzebom oraz możliwościom finansowym. Proponując nabycie – w korzystnej cenie – baterii trakcyjnych do wózków widłowych i innego rodzaju maszyn, pragniemy zauważyć, iż posiadają one, poza wcześniej wspomnianymi, także szereg innych zalet. Wymienić w tym miejscu należy przede wszystkim specjalne systemy centralnego uzupełniania wody destylowanej, a także nowoczesne czujniki stanu elektrolitu.

Za sprawą tych atutów korzystanie z opisywanych wyrobów od renomowanych producentów jest wysoce bezpieczne i wydajne. Ponadto pamiętać należy o tym, że w Gestor znaleźć można akumulatory trakcyjne 6V, 12V oraz w innych wersjach. Niezależnie jednak od tego, na nabycie którego urządzenia zdecyduje się klient, otrzyma on produkt w bezproblemowy sposób generujący prąd o pożądanym natężeniu, dzięki czemu napędzana nim maszyna będzie pracować tak długo, jak tylko okaże się to niezbędne.

Wszystkie akumulatory oferowane w naszych sklepach mają 24-miesięczną gwarancję producenta oraz zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

NASZE SKLEPY

Miasto Wrocław
dostawa na telefon
tel. 691 700 139

ul. Kościuszki 140
50-439 Wrocław
tel. 71 341 84 74

ul. Cybulskiego 6
50-206 Wrocław
tel. 71 328-76-24